KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464018
nr 1346 4018
Oidentifierad konstnär. Signerad, modell. Olja på pannå, 23x18 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:31:03
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)